مقالات


سفارش تولید سیم و کابل با دریافت طرح کلی محصولات در سفارش تولید سیم و کابل، همراه با تمام اطلاعات لازم برای تجزیه و تحلیل اولیه، می‌توان برآورد مفصلی را بیان کرد که هزینه‌ها و زمان تحویل به مشتری را نشان می‌دهد. ناگفته نماند که در صورت سفارش، تخفیف جزئی از کل درخواست سفارش تولید سیم و کابل به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. بنابراین به مشتری اجازه می‌دهیم درصدی از مبلغ را بازیابی کند.
۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 120
فروش عمده سیم و کابل در حال حاضر فروش عمده سیم و کابل جزو یکی از ملزومات بازار شده است. در کنار فروش عمده سیم و کابل، نیاز هست تا محصولات از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند. نت کابل افتخار دارد که سیم و کابل‌های متنوع را با کیفیت بالا به صورت خرد و عمده به فروش برساند. سیم و کابل نت کابل کیفیت محصولاتش را تضمین می‌کند.
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 124
ولت متر چیست ولت متر چیست، از ولت متر برای اندازه گیری سطوح مختلف ولتاژ استفاده می‌کنند. ولت مترهایی که برای اندازه‌گیری ولتاژ استفاده می‌شوند دارای اشکال و اندازه‌های مختلفی هستند، آنالوگ یا دیجیتال دو نوع متداول ولت متر هستند.
۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 380
جعبه تقسیم تلفن ساختمان در اصل، یک جعبه اتصال، اتصالات سیم را به منظور قطع برق از یک منبع به چند خروجی قرار می‌دهد. به عنوان مثال، یک جعبه تقسیم تلفن ساختمان ممکن است حاوی یک منبع تغذیه سیم باشد که از طریق چندین سیم متصل شده است تا چندین چراغ مختلف را تغذیه کند.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 640
انواع چسب برق هنگام تصمیم گیری در مورد انواع چسب برق، باید میزان کشش نوار و همچنین توانایی آن برای حفظ کشش را در نظر بگیرید. انواع چسب برق با مقاومت‌های مختلف طراحی شده است تا دوام آن را حفظ کرده و سیم‌کشی را حفظ کند، هرچند برخی از انواع نوارهای الکتریکی بسته به قابلیت ارتجاعی آنها نسبت به انواع دیگر برای مشاغل خاص مناسب‌تر است.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 167
انواع سیم لخت کن اکثر مردم انواع سیم لخت کن را راهی برای برش و برداشتن روکش لاستیکی که سیم را در بر می‌گیرد، تصور می‌کنند، اما برخی از بهترین آنها کابل ضخیم را برش می‌دهند، پیچ‌ها را اندازه می‌کنند و پایانه‌ها را در انتهای کابل‌ها یا سیم‌های ضخیم می‌چسبانند. در حقیقت این ابزار می‌تواند نقش زیادی در کارهای مرتبط با سیم و کابل برق داشته‌باشد.
۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 126
آموزش مفصل بندی کابل مخابرات در آموزش مفصل بندی کابل مخابرات، قدیمی‌ترین روش مفصل بندی آپارات است، مفصل بندی به روش آپارات روشی سنتی محسوب می شود. مفصل بندی کابل مخابرات با روش حرارتی بسیار سریع است و مقاومت بیشتری نسب به روش آپارات دارد. در آموزش مفصل بندی کابل مخابرات، بهترین شیوه، مفصل بندی رزینی است.
۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 570
مولتی متر چیست مولتی مترها در نسخه های آنالوگ و دیجیتال ارائه می‌شوند و برای همه چیز از آزمایشات ساده مانند اندازه گیری ولتاژ باتری، تا تشخیص خطاها و تشخیص پیچیده مفید هستند. آنها یکی از ابزارهایی هستند که توسط برقکاران که با کابل برق سر و کار دارند، برای عیب‌یابی مشکلات الکتریکی موتورها، لوازم خانگی، مدارها، منبع تغذیه و سیستم‌های سیم‌کشی ترجیح داده می‌شوند.
۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 153
وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان اولین وسیله مهم از وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان، دستکش عایق است. همچنین برقکاران از انواع پیچ گوشتی استفاده می‌کنند. پیچ گوشتی یکی از اعضای ثابت وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان است. یکی دیگر از ابزارهای ضروری الکتریکی و وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان، یک سیم لخت کن خوب است.
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 137
تبدیل کواکسیال به اپتیکال در تبدیل کواکسیال به اپتیکال، پورت کواکسیال را به پورت اپتیکال تبدیل می‌کنند. می‌توان تمام سوکت‌های خروجی صدا برای دستگاهی مانند دی‌وی‌دی، آمپلی‌فایر، سیستم‌های پخش صوتی و ... که در حال حاضر کواکسال هستند به اپتیکال تبدیل کرد. در حال حاضر تبدیل اپتیکال به آنالوگ بیشتر از تبدیل کواکسیال به اپتیکال اتفاق می‌افتد. راه‌کار
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 152