مقالات


سیم برق روکار مزایا سیم کشی روکار اینگونه است که، عیب‌یابی آن بسیار آسان است، در واقع مهم ترین مزیت سیم برق روکار این است که در صورتی که مشکلی در سیستم سیم کشی ساختمان پیدا شود، به دلیل مدل و شرایط نصب سیم‌ها که از روی دیوار عبور داده شده اند، دسترسی به آنها آسانتر بوده و فرآیند عیب‌یابی و رفع ایراد نسبت به سیم‌کشی توکار، بسیارآسان‌تر می‌باشد.
۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 268
سیم نول هنگامی که سیم فاز شروع یک مدار را آغاز کرد، باید سیم دیگری برای تکمیل مدار وجود داشته باشد. این نقش با سیم نول پر می‌شود. سیم نول مدار را به منبع تغذیه اصلی باز می‌گرداند. به طور خاص، سیم نول مدار را به زمین یا شینه‌ای که معمولاً در صفحه برق متصل است می‌رساند. این جریان را از طریق سیستم الکتریکی شما جریان می‌دهد، که به شما امکان می‌دهد از برق به طور کامل استفاده کنید. علاوه بر این، این امر باعث می‌شود جریانهای معیوب یا اضافی در پریز شما قرار نگیرند.
۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 256
انواع کابلشو انواع کابلشو بسته به کاربرد و صنعت متفاوت است. گزینه‌های زیادی برای هر سناریوی نصب وجود دارد. انواع کابلشو با توجه به ساختار بدنه، سطح مقطع و عایق‌بندی آنها طبقه بندی می‌شود.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 298
روکش سیم و کابل روکش سیم و کابل محافظ مکانیکی از عایق و هسته هادی را ارائه می‌دهند. به منظور ارائه بهترین محافظت ممکن برای روکش سیم و کابل ویژگی‌های خاصی در نظر گرفته شود، می‌توان یک روکش را با افزودن پرکننده‌ها، نرم کننده‌ها، فعال‌کننده‌ها و مهارکننده‌ها تغییر داد تا ویژگی فیزیکی خاصی را افزایش دهد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 324
تاریخچه سیم و کابل در جهان تاریخچه سیم و کابل در جهان به سال 1729 برمیگردد. این زمانی بود که استفان گری (1636-1736) دریافت که نیروی الکتریکی، که توسط مالش شیشه ایجاد می‌شود، می‌تواند مسافت‌های طولانی را از طریق یک سیم ارسال کند. برق از زمان اصطکاک اجسام روی یکدیگر از زمان یونانیان باستان تولید می‌شد و جایگاه خود را در تاریخچه سیم و کابل در جهان یافته بود.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 282
سایز انواع کابلشو کابلشو در تنوع کاربردی تولید و مصرف می‌شود و سایز انواع کابلشو به جهت همین تنوع کاربرد است. هربرقکاری یا افرادی که با سیم برق و کابل برق در ارتباط هستند حتما به کابلشو احتیاج پیدا کرده‌اند و آن‌ها را مناسب نیاز انتخاب و خرید کرده‌اند.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 1772
علت داغ شدن سیم برق در این مقاله به علت داغ شدن سیم برق می‌پردازیم، حفظ سلامت قطعات الکتریکی برای استفاده ایمن از آنها بسیار مهم است. این امر به ویژه در مورد پریزهای برق صادق است. یکی از رایج ترین مشکلاتی که صاحبان خانه با آن روبرو می‌شوند، گرم شدن بیش از حد پریزها و سیم برق است که نشان دهنده خطر بالقوه است.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 14409
بهترین برندهای سیم و کابل خارجی بهترین برندهای سیم و کابل خارجی، به ترتیب ذکر می‌شود، اولین مورد شرکت پلی‌کاب است، دومی فارست‌کابل و به ترتیب، والسین، فوروکاوا الکتریک، سوت‌وایر، کابل عمومی، کابل و سیستم LS، صنایع سومیتومو الکتریک، نکسان، گروه پریسمین از بهترین برندهای سیم و کابل خارجی هستند.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 290
کابلشو چیست کابلشوها دستگاه‌هایی هستند که برای اتصال کابل‌ها به لوازم برقی، سایر کابل‌ها، سطوح یا مکانیزم‌ها استفاده می‌شوند. جنس کابلشو چیست، در حقیقت لوله مس الکترولیتی دارای رسانایی بیش از 97٪ IACS. آبکاری شده با قلع برای جلوگیری از اکسیداسیون و دستیابی به حداکثر محافظت در برابر خوردگی. چین خوردگی بدون ترک، در اندازه‌ها و مشخصات مختلف موجود است.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 296
انواع فازمتر انواع فازمتر الکتریکی طیف وسیعی از دستگاه‌ها هستند که به جای اندازه‌گیری، شرایط الکتریکی را آزمایش می‌کنند. از ابزارهای بسیار ساده که ولتاژ مدار را نشان می‌دهند گرفته تا ابزارهای پیچیده‌تر که دارای چندین گزینه آزمایش برای برنامه‌های فشار قوی هستند. انواع فازمتر شامل ابزارهایی برای بررسی ولتاژ، باتری، پیوستگی، چرخش فاز، مدارها و موارد دیگر هستند.
۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 263