مقالات


عایق XLPE عایق XLPE یا پلی اتیلن متقاطع یک ماده عایق حرارتی است. عایق XLPE حاوی کلرید نیست، سازگار با محیط زیست است و از این منظر بسیار در حفظ محیط زیست موثر خواهد بود. عایق XLPE را می‌توان برای هر دو برنامه با تنش بالا و پایین استفاده کرد. ساختار آن مقاومت زیادی در برابر سایش، استرس، سایر فرسایش و پارگی ایجاد می‌کند.
۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 99
تستر کابل برق تستر کابل برق می‌تواند هزینه‌های سنگین برطرف کردن ایراد در آینده را کاهش دهد. آزمایش کابل برای پیش‌بینی و سپس مقابله با عیوب یک نگرانی حیاتی برای همه کسانی است که با توزیع برق درگیر هستند. طیف گسترده‌ای از تکنیک‌های تست و تجهیزات تست در دسترس هستند تا به این نگرانی به طور موثر رسیدگی شود
۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 114
انواع کابلشو چیست انواع کابلشو چیست، مصرف آن در مکان هایی است که اتصال نیاز است یک اتصال دائم، وقتی اتصال مستقیم امکان پذیر نیست، کابلشو کار را آسان می کند. با این توصیفات کاملا درک میکنید که موارد مصرف انواع کابلشو چیست. کابلشو مورد نظر و مناسب جایگاه را انتخاب کنید و نتیجه دلخواه را بگیرید. انتخاب های زیادی در انواع کابلشو برای انتخاب و کار وجود دارد باید به پروژه و جایگاه و موقعیت توجه داشت. نوع کابل، یا قطر آن، ضخامت، جنس عایق و مواردی از این دست در انتخاب کابلشو اثر گذارند.
۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 143
استاندارد کابل کشی زمینی فشار ضعیف استاندارد کابل کشی زمینی فشار ضعیف و زیرساختی که سیم کشی فشار ضعیف بر روی آن کار می‌کند، کابل‌کشی ساختاری نامیده می شود. یک سیستم سیم‌کشی ساخت یافته بر روی یک شبکه مجزا از اکثر سیم‌کشی های خانه ساخته شده است. یک سیستم کابل کشی ساخت یافته ساده شامل استاندارد کابل کشی زمینی فشار ضعیف است، همچنین این سیستم کارآمد، قابل انطباق به جلو و سازماندهی شده است.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 98
تاریخچه سیم و کابل در ایران در ایران نیز مشابه سایر دنیا صنعت سیم و کابل از جایی شروع و به رشد خود ادامه داده‌است و تا کنون پیشرفت‌های مناسبی داشته‌است، به گونه‌ای که اکنون ایران خود صادرکننده انواع سیم و کابل است. برای بار نخست در سال 1282 شمسی، آقایی با نام محمدحسین امین‌الضرب سیم و کابل روکشدار وارد ایران کرد. ایشون بعدها به عنوان پدر برق ایران لقب گرفتند.
۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 118
چاه ارت برای حفر چاه ارت نیاز به دقت به نکاتی است، برای اینکار به شرایط جغرافیایی منطقه دقت نمایید، با توجه به شرایط گفته شده چاهی با عمق مناسب و در مکان مناسب باید حفر شود. راهنمایی های درست و مناسب برای یافتن محل چاه وجود دارد. باید شیاری با عمق خاص از چاه تا پای دکل در مسیر سیم تا رسیدن به برقگیر روی دکل وجود داشته باشد.
۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 132
کابل تلفن برای اینترنت کابل تلفن برای اینترنت، هر دو کابل اترنت و کابل تلفن گزینه‌های مناسبی برای شبکه خانگی هستند. این سوال شامل عوامل مختلفی در بخش سخت افزار است، سوال این است که آیا از کابل تلفن را برای اینترنت می‌توان استفاده کرد، در بخش نرم افزار، اندازه و نوع فایل‌هایی که ارسال خواهید کرد حائز اهمیت است، برنامه‌ریزی شبکه شما، بودجه و اشتراک اتصال به اینترنت نیز عواملی تاثیرگذار برای راه‌اندازی است.
۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 141
میگر چیست میگر چیست، ابزاری است که برای اندازه‌گیری مقاومت عایق استفاده می‌شود. بر اساس اصل مقایسه عمل می‌کند، یعنی مقاومت عایق با مقدار شناخته شده مقاومت مقایسه می‌شود. اگر مقاومت عایق بالا باشد، نشانگر سیم پیچ متحرک به سمت بی‌نهایت منحرف می‌شود و اگر کم باشد، نشانگر مقاومت صفر را نشان می‌دهد.
۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 133
پرس کابلشو چیست پرس کابلشو چیست، پرس یک روش اتصال است، روش اتصال با چسب از اطمینان و ایمنی لازم و کافی برخوردار نبود. به همین دلیل استفاده از کابلشو ها برای ایجاد اتصال ایمن در دستور کار بسیاری از افراد شاغل در حوزه سیم و کابل قرار گرفته است.
۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 130
اصول عیب یابی کابل وقتی عیب یابی خود را آغاز می کنید، ممکن است احساس کنید که گذراندن یک فرآیند کامل اصول عیب یابی کابل زمان بیشتری می‌برد. اما، در نهایت، زمانی که بتوانید تمام اجزا را از فرآیند جدا کنید، در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود. با دنبال کردن برنامه اصول عیب یابی کابل، شما قادر خواهید بود اطلاعات مفصل را در اختیار کسانی قرار دهید که برای کمک به شما همکاری می‌کنند.
۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 124