مقالات


بهترین برند سیم و کابل بازار از برندهای مختلف سیم و کابل پر شده است که برخی از آنها با استانداردهای لازم مطابقت دارند. بنابراین شناخت تولیدکننده و فروشنده ای که فقط به صورت استاندارد سیم و کابل تولید می کند و فروشنده ای که فقط مواد با کیفیت شرکت های سازمان یافته را می فروشد بسیار مهم است، فروشندگایه که بهترین برند سیم و کابل را انتخاب می نمایند، قطعا محصولات با کیفیت تری ارائه می کنند. بنابراین، خریدار باید برخی از جنبه های اساسی مانند تولید کننده محصول را طبق استاندارد مورد نیاز و اعتبار فروشنده در نظر بگیرد تا بتواند بهترین برند سیم و کابل را خریداری کند.
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 265
نصب سیم آنتن تلوزیون قبل از اینکه دست به اقدام خرید آنتن بزنید و پولی که به سختی بدست آورده اید را هزینه کنید، باید چند مورد را جهت نصب سیم آنتن تلوزیون و خرید آنتن در نظر بگیرید. شما باید نوع آنتن و کابل کواکسیال مورد نیاز، محل آنتن، بودجه، سطح مهارت و مقرون به صرفه بودن پروژه را پیدا کنید.
۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 867
تفاوت کابل تلفن زمینی و هوایی تفاوت کابل تلفن زمینی و هوایی و همین طور ویژگی های قابل توجه بسیاری از هر دو نوع این کابل ها از دیدگاه انتقال یا توزیع نیرو وجود دارد. در سناریوی تغییر یافته طراحی سیستم قدرت، به ویژه، سیستم توزیع، کابل ها و ویژگی های آنها بسیار گزینشی شده و پیشرفت های فناوری نیز باعث انعطاف پذیری بیشتر انتخاب کابل برای یک کاربرد خاص شده است.
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 599
سیم افشان بهتر است یا مفتولی بهتر است بدانید ملاحظات زیادی در مورد انتخاب سیم کابل وجود دارد، از جمله استانداردها، محیط، کاربرد و قیمت. بیایید نگاهی به تفاوت ها بیندازیم و به ملاحظات بپردازیم تا بدانید کدام نوع سیم و کابل برق برای شرایط خاص شما مناسب است. در حقیقت نمیتوان با صراحت بیان کرد که سیم افشان بهتر است یا مفتولی و جهت انتخاب سیم افشان یا سیم مفتولی نیاز هست با یک متخصص مشورت شود.
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 2675
کنترل کیفیت کابل کیفیت از مواد اولیه تا محصول نهایی ساخته می شود. کیفیت در هر فرآیند بررسی و کنترل می شود. از آنجا که کیفیت امروزه حرف اصلی در صنعت را میزند و هر مشتری یا مصرف کننده آن را در نهایت طلب خواهد کرد. سیاست کیفیت مورد توجه و فلسفه کار نت کابل بر رضایت مشتری تأکید کامل دارد. در تولیدات برند نت کابل نظارت کامل بر فرآیند تولید انجام می‌شود.
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 264
ضخامت سیم افشان ضخامت سیم افشان توسط جریان تعیین می شود. مقاومت سیم با افزایش ضخامت سیم افشان کاهش می یابد. ضخامت سیم افشان توسط جریان تعیین می شود، برای حمل آمپر بیشتر به مس (یا آلومینیوم) بیشتری نیاز دارید.
۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 449
جدول جریان مجاز سیم ظرفیت حمل جریان یک رسانا یا کابل عایق بندی حداکثر جریانی است که می تواند بدون تجاوز از درجه حرارت خود به طور مداوم حمل کند. همچنین به عنوان ampacity شناخته می شود. جدول جریان مجاز سیم می تواند میزان جریان های استاندارد را نمایش دهد. درصورتی که بخواهید جریان مجاز سیم را محاسبه کنید، باید بدانید که پارامترهای مختلفی هست که باید مورد توجه قرار گیرد.
۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 907
سیم ارت به چه دلیل استفاده می شود سیم ارت به چه دلیل استفاده می شود و چگونه کار می کند؟ اساساً اتصال زمین اتصال فیزیکی بین زمین و اجزای الکتریکی خانه شما را فراهم می کند. از آنجا که برق همیشه به دنبال کوتاهترین مسیر بازگشت به زمین است، اگر مشکلی در شکستن یا قطع سیم خنثی وجود داشته باشد، سیم اتصال به زمین مسیر مستقیم به زمین را فراهم می کند.
۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 252
کابل کشی ساختمان جهت کابل کشی ساختمان می‌خواهیم بپردازیم به ،شش زیر سیستم کابل کشی ساختاری و چرا این امر برای کسب و کارها مهم است.کابل کشی ساختاری نوعی زیرساخت است که در داخل ساختمان ساخته می‌شود و از عملکرد سیستم کابل کشی ساختمان سازمانی یا شبکه پشتیبانی می‌کند.
۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 264
کابل lan چیست lan مخفف شبکه محلی است و یک شبکه رایانه ای است که کامپیوترهای یک منطقه خاص مانند خانه ها، دانشگاه ها، دفاتر، ساختمان های تجاری، آزمایشگاه ها و تقریباً هر مکان با طیف وسیعی از رایانه ها را در نزدیکی به هم متصل می کند. lan ها در شبکه های رایانه ای بسیار حیاتی هستند.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 285