مقالات


تفاوت کابل RG6 با RG59 ابتدا بپردازیم به اینکه rg چیست، کابل های کواکسیال برای تفکیک بین انواع مختلف کابل ها از درجه بندی RG استفاده می کنند. پس RG یک طبقه بندی برای انواع مختلف کابل کواکسیال است که نوعی کابل است که بوسیله عایق بندی و سپس محافظت زمینی از سیم بافته شده از یک پاکت سیم مرکزی ساخته می شود.
۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 1185
کابل کشی تلفن تلفن ها یک اختراع مهم هستند که توانایی اتصال مردم در سراسر جهان را فراهم می کنند. جهت کابل کشی تلفن، کابل های مختلفی وجود دارد که اهداف متفاوتی دارند و از نظر پیکربندی، اندازه و عملکرد متفاوت هستند. در اینجا متداول ترین انواع کابل تلفن و کابل کشی تلفن توضیح داده می شود.
۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 188
تفاوت کابل Cat6 با Cat6a Cat6 با Cat6a هر دو از استانداردهای بسیار محبوب کابل های اترنت و از خانواده کابل شبکه هستند، همانطور که این دو کابل در اسم تفاوت دارند، در ویژگیهایشان نیز با یکدیگر متفاوت خواهند بود، متفاوت بودن دقیقا به معنای برتری داشتن یکی از دیگری نیست، بلکه باید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب و خریداری کنید.
۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 327
فروش عمده سیم و کابل فروش عمده سیم و کابل توسط نت کابل صورت می گیرد. خرید از برند نت کابل راهی عالی برای اطمینان داشتن از خرید و دریافت آنچه که لازم دارید می‌باشد، هر زمان که نیاز به ایجاد تغییر در کسب و کار و یا صنعت یا محل زندگی خود دارید، می توانید از نت کابل خرید کنید. خرید عمده کابل و سیم مزایای زیادی برای شما به همراه دارد.
۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 211
کابل زمینی چیست روش نگهداری کابل زمینی چیست، جهت نگهداری کابل زمینی باید بدانید که به روز رسانی کابل زمینی و تعویض آن نیز دشوار است. صرف نظر از انواع خاص کابل ها و سیستم مورد استفاده، به روزرسانی خطوط زمینی به معنای نصب خطوط تأمین جدید است. از این رو ، این عامل در هزینه های کلی که در روند نگهداری کابل های زمینی متحمل می شود ، تاثیر می گذارد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 1031
کابل آنتن چیست تمام کابل های آنتن دارای درجه ای از دست دادن سیگنال هستند. کابل آنتن از مواردی است که هنگام نصب آنتن نادیده گرفته می شود. این منجر به کاهش یا عدم عملکرد آنتن می شود. کابل آنتن استفاده شده قسمت مهمی از سیستم آنتن است و به همان اندازه آنتن مهم است.
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 736
سیم و کابل صنعتی تقاضا برای سیم و کابل صنعتی مستقیماً به گسترش بخش صنعتی و توسعه زیرساخت ها در تولید و انتقال نیرو ، مخابرات و بخشهای مسکونی و تجاری بستگی دارد. شهرنشینی سریع و افزایش جمعیت جهانی ، تقاضا در این مناطق را افزایش داده و در نتیجه فرصت های متعددی را به بازار جهانی سیم و کابل ارائه می دهد. بازار جهانی سیم و کابل صنعتی را می توان به طور گسترده ای بر اساس نوع ، مواد و کاربرد تقسیم بندی کرد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 395
کابل Cat6 چیست کابل Cat6، یک کابل جفت تاب خورده استاندارد برای اترنت و سایر لایه های فیزیکی شبکه است که با استانداردهای کابل شبکه پیش از خود سازگار است. استاندارد کابل عملکرد حداکثر 250 مگاهرتز را مشخص می کند. استاندارد Cat6 به آرامی جایگزین کابل های شبکه Cat5 و Cat 5e می شود.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 562
بهترین مارک سیم افشان جهت انتخاب بهترین مارک سیم افشان، با اشکال مختلف سیم آشنا شوید. در هنگام خرید سیم، انواع مختلفی از جمله گرد، نیمه گرد، مربع و تخت وجود دارد. همچنین، شما باید با اندازه گیری های مختلف سیم موجود آشنا شوید. نازک بودن و ضخامت سیم انتخابی شما به پروژه هایی که می خواهید انجام دهید بستگی دارد.
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 204
رنگ بندی کابل مخابراتی رنگ بندی کابل مخابراتی به جهت شناخت و تفکیک کاربرد این سیم ها می باشد. استفاده از کابل ها به جهت استفاده در ساختمانها برای نصب آیفون، تلفن های خانگی و اداری و ... بدون آشنایی و شناخت رنگ بندی کابل مخابراتی بسیار دشوار و یا ناممکن خواهد بود. زیرا عدم اطلاع از این رنگ ها و ویژگیها سبب سردرگمی نصاب در هنگام قراردهی کابل ها و باعث ایجاد اختلال در هنگام تعمیرات و تغییرات بعد از نصب خواهد شد.
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 882