مقالات


تفاوت کابل Cat6 و Cat7 امروزه ، بیشتر و بیشتر دستگاه های الکترونیکی نیاز به اتصال به اینترنت دارند. بنابراین بسیار مهم است که همه چیز به درستی در خانه متصل شود. چند نکته وجود دارد که باید هنگام اتصال شبکه در نظر بگیرید. برای کابل کشی شبکه در خانه، از کابل های UTP استفاده می شود. اینها در دسته های مختلف موجود هستند. دسته ها از Cat5e شروع می شوند و تا Cat7 ادامه دارند. هرچه دسته بالاتر باشد، کابل شبکه سریعتر است. شناختن همه دسته های مختلف کابل کار ساده ای نیست. ما در این مقاله به بیان تفاوت کابل Cat6 و Cat7 میپردازیم.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 165
قیمت روز سیم و کابل از آنجا که انواع مختلفی از سیم کشی وجود دارد، با توجه به قیمت روز سیم و کابل طیف گسترده ای از هزینه های مربوطه وجود دارد. باید قیمت روز سیم و کابل را بدانید تا بدانید هزینه پروژه شما چقدر است. علاوه بر قیمت روز سیم و کابل مصرفی، هزینه برداشتن سیم و کابل قدیمی نیز وجود دارد.
۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 160
کابل شیلددار چیست کابل های شیلددار کابل های الکتریکی هستند که حاوی رساناهای عایق بندی شده در یک لایه رسانای استاندارد هستند. این شیلد را می توان از رشته های مس بافته شده (یا فلز مشابه)، یک نوار مسی مارپیچ یا برخی از پلیمرهای رسانا دیگر ساخت.
۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 274
سیم و کابل های غیراستاندارد سیم و کابل های غیراستاندارد و استاندارد، هردو تولید و عرضه می شوند، اینکه کدام یک را انتخاب و یا استفاده کنید، میتواند بسیار مهم باشد، همچنین تشخیص سیم و کابل های غیراستاندارد از استاندارد گاهی می تواند مشکل باشد.
۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 286
کابل قدرت چیست کابل قدرت یک کابل برق است، مجموعه ای از یک یا چند هادی الکتریکی است که معمولاً همراه با یک غلاف کلی نگه داشته می شود. این مجموعه برای انتقال نیروی الکتریکی استفاده می شود. برای درک بهتر اینکه کابل قدرت چیست تعریفی از آن را ارائه می دهیم، به کابل مورد استفاده برای انتقال و توزیع انرژی الکتریکی کابل قدرت گفته می شود.
۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 207
کابل ابزار دقیق چیست در این مقاله در مورد کابل ابزار دقیق چیست صحبت خواهیم کرد، کابل های ابزار دقیق در پردازش داده ها و کنترل فرآیند استفاده می‌شوند و برای نصب در فضاهای باز و در زیر زمین مناسب هستند. برای سیگنال های دیجیتالی و سلونوئیدها، نوع نمایش داده شده به طور کلی و برای سیگنال های آنالوگ بین جعبه‌های اتصال و ساختمان اتاق کنترل الکتریکی، نوع غربال شده فردی و کلی ممکن است اعمال شود.
۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 274
کاربرد کابل آلومینیومی کاربرد کابل آلومینیومی با توجه به ویژگی هایش بسیار زیاد است. یک سیم آلومینیومی دارای مقطع 1.5 برابر بزرگتر است تا جریان مشابه سیم مسی را بگذراند، اما دو برابر سبک تر است. وزن یکی از مهمترین پارامترهای خطوط برق فشار قوی است که نیرو را در فواصل طولانی انتقال می دهد.
۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 571
کابل Cat7 چیست کابل Cat7 چیست، کابل دسته 7 که بیشتر با نام کابل Cat7 شناخته می شود، نوعی کابل پچ انتقال داده پیشرفته است که در ارائه زیرساخت اصلی تنظیمات سیم دار اترنت استفاده می شود. این یک کابل جفت پیچ خورده محافظ است. این کابل عمدتا برای دستیابی به اتصالات اترنت پرسرعت با نرخ انتقال داده 1 گیگابیت بر ثانیه یا بالاتر بین سرورها، سوئیچ ها و شبکه های رایانه ای به طور مستقیم استفاده می شود.
۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 324
کابل برگردان تلفن چیست شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با قطعی خطوط تلفن مواجه شده باشید یا شنیده باشید که در یک مرکز خاص در حال انجام کابل برگردان هستند و خطوط تلفن تا پایان این کار با اختلال همراه است، حالا شاید بپرسید که کابل برگردان تلفن چیست، این اقدام، یک عملیات زیرساخت می باشد که به زیرساخت شرکت مخابرات مربوط می شود. در طی این اقدام، کابل های قدیمی تلفن جای خود را به کابل های جدید فیبر نوری می دهند.
۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 3831
مشخصات فنی کابل های مخابراتی نت کابل یک تامین کننده پیشرو در زمینه تولیدات سیم و کابل است، نت کابل همچنین می تواند کابل ارتباطی دارای مشخصات فنی کابل های مخابراتی مورد نظر شما را برای برنامه های خاص تولید کند. کابل ارتباطات اساساً کابلی است که برای انتقال اطلاعات با استفاده از جریانهای با فرکانسهای مختلف استفاده می شود.
۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 386