مقالات


نصب کابل تلفن قبل از اینکه پروژه سیم کشی و نصب کابل تلفن خود را شروع کنید، خط شرکت تلفن را از برق بکشید، باید خط تلفن شرکت را که به جک داخل جعبه وصل شده است، جدا کنید. این فقط یک احتیاط ایمنی است، زیرا برق خروجی از خط شرکت تلفن را قطع می کند. پس از اتمام سیم کشی، این خط باید دوباره متصل شود.
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 207
آموزش سوکت زدن کابل Cat6 آموزش سوکت زدن کابل Cat6 کار زیاد مشکلی نیست، همچنین امتحان این کار برای افراد غیرحرفه ای نیز می تواند مفید باشد، در این مقاله آموزش سوکت زدن کابل cat6 را باهم مرور می کنیم، که شامل اطلاعات اولیه پس زمینه، مواد مورد نیاز و تکنیک های خاصی برای سیم کشی Cat6 نیاز هست می شود.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 183
استاندارد کابل اعلام حریق کابل‌های امنیتی و هشداردهنده از مهمترین کابل‌ها هستند. در نتیجه استاندارد کابل اعلام حریق و کابل امنیتی مهم است. کابل هشدار آتش و امنیت چارچوب اساسی را فراهم می کند که تمام محافظت از دارایی یک ساختمان بر اساس آن انجام می‌شود. در نتیجه رعایت استاندارد کابل اعلام حریق امری حیاتی است.
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 130
امتیاز کابل های آلومینیومی بر مسی چیست به طور خلاصه امتیاز کابل های آلومینیومی بر مسی چیست، کار با کابل آلومینیومی آسان و مقرون به صرفه است ، آلومینیوم ماده رسانای انتخابی برای اجرای بسیاری از پروژه ها است. آلیاژهای آلومینیوم مختلفی در بازار وجود دارد که هرکدام برای نصب خاصی مناسب هستند. آلیاژهایی که کمترین میزان آلومینیوم دارند معمولاً سخت و بادوام هستند در حالی که محتوای آلومینیوم بالاتر باعث آلیاژ سبک، انعطاف پذیر و کار با آن آسان است.
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 143
سوکت زدن شبکه سوکت زدن شبکه یا اترنت از طریق یک کارت شبکه جداگانه به طور غیر مستقیم به مادربرد متصل می شود. مزیت این کار این است که همه کارهای شبکه از ارسال، دریافت و مرتب سازی بسته ها توسط خود کارت انجام می شود، پیکربندی این نوع سوکت زدن شبکه باعث صرفه جویی در چرخه های سرعت پردازنده می شود، تاخیر در دستگاه ها را کاهش می دهد.
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 152
بهترین کابل زمینی کابل های زمینی به دو روش طبقه بندی می شوند: ظرفیت ولتاژ یا ساخت. بهترین کابل زمینی با استفاده از فناوری مناسب در مکان های مناسب می‌تواند تأثیر محیط بر کابل های زمینی را به حداقل رساند. هرکدام از کابل ها می توانند در جایگاه مناسب خود بهترین کابل زمینی باشند. به طور معمول کابل برق زمینی شامل یک یا چند هادی است که با عایق پوشانده شده از پوشش عایق محافظ نیز پوشانده شده است. بیشتر کابل های زمینی برای اهداف توزیع نیروی برق در مناطق شهری استفاده می شود.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 127
افزایش طول کابل شبکه افزایش طول کابل شبکه تا 100 متر محدودیت دارد. کارهایی برای افزایش طول کابل شبکه وجود دارد که می توانید انجام دهید. اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که ببینید آیا قادر هستید کابل را به راحتی تعویض کنید. اگر که جواب مثبت هست، در حال حاضر می توانید کابل را دوباره اجرا کنید و در کابل جدید افزایش طول کابل شبکه در نظر گرفته شده است. راه حل بعدی از بین بردن نیاز به اتصالات اضافی است که در هنگام تلاش برای به دست آوردن بهترین سیگنال اترنت ممکن صورت می گیرد.
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 399
تفاوت کابل Cat6 با Cat5 دیگر تفاوت کابل Cat6 با Cat5 در فرکانس آنهاست. Cat5 و Cat5eهر دو در فرکانس های 100 مگاهرتز کار می کنند که برای مدل های قبلی ایده آل بود، اما Cat6 پیشرفته تر از فرکانس های 250 مگاهرتز پشتیبانی می کند که به طور قابل توجهی سریع تر از مشخصات قبلی است. تفاوت کابل Cat6 با Cat5 در حاشیه های ایمنی Cat6 از یک پوشش پلاستیکی با ضخامت استفاده می کند که قادر است مسافت بیشتری را بدون دخالت در سیگنال طی کند و در نتیجه مشکلات متناوب را کاهش دهد که تنظیمات قبلی Cat5 این ویژگی را محدود میکرد.
۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 178
حریم کابل زمینی حفظ حریم کابل زمینی و ابزار جلوگیری برای جلوگیری از آسیب بسیار حیاتی است. اسکن کردن محیط برای تعیین حریم کابل زمینی، هنگامی که نسخه هایی از برنامه های کاربردی را بدست آوردید، باید از آب و برق اطراف محل کار خود اسکن کنید تا قبل از حفر یا حفاری از مکان آنها مطلع شوید. قبل از شروع به حفر، از ابزارهای اجتناب از کابل برای شناسایی وجود کابل های مدفون استفاده کنید. هنگامی که کار در حال انجام است، باید با پیشرفت کار، منطقه را دوباره اسکن و بررسی کنید.
۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 135
رنگ کابل ابزار دقیق کابل و رنگ کابل ابزار دقیق به خودی خود طیف گسترده ای دارد. این نوع کابل چندسالی است که در ایران شناخته شده و از زیرشاخه کابل برق جداشده است. این کابل ارتباط بسیار نزدیکی با صنعت و بسیاری از دستگاه ها، ماشین آلات و دیگر تجهیزاتی که برای دقت عملکرد سیستم استفاده می شود دارد. نام اصلی و معروف آن ابزار دقیق و کنترل است.
۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰:۰ بعد از ظهر 337