مقالات


سفارش تولید سیم و کابل با دریافت طرح کلی محصولات در سفارش تولید سیم و کابل، همراه با تمام اطلاعات لازم برای تجزیه و تحلیل اولیه، می‌توان برآورد مفصلی را بیان کرد که هزینه‌ها و زمان تحویل به مشتری را نشان می‌دهد. ناگفته نماند که در صورت سفارش، تخفیف جزئی از کل درخواست سفارش تولید سیم و کابل به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. بنابراین به مشتری اجازه می‌دهیم درصدی از مبلغ را بازیابی کند.
۲ روز پیش 2
فروش عمده سیم و کابل در حال حاضر فروش عمده سیم و کابل جزو یکی از ملزومات بازار شده است. در کنار فروش عمده سیم و کابل، نیاز هست تا محصولات از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند. نت کابل افتخار دارد که سیم و کابل‌های متنوع را با کیفیت بالا به صورت خرد و عمده به فروش برساند. سیم و کابل نت کابل کیفیت محصولاتش را تضمین می‌کند.
۶ روز پیش 4
آموزش مفصل بندی کابل مخابرات در آموزش مفصل بندی کابل مخابرات، قدیمی‌ترین روش مفصل بندی آپارات است، مفصل بندی به روش آپارات روشی سنتی محسوب می شود. مفصل بندی کابل مخابرات با روش حرارتی بسیار سریع است و مقاومت بیشتری نسب به روش آپارات دارد. در آموزش مفصل بندی کابل مخابرات، بهترین شیوه، مفصل بندی رزینی است.
۵ ساعت پیش 1
مولتی متر چیست مولتی مترها در نسخه های آنالوگ و دیجیتال ارائه می‌شوند و برای همه چیز از آزمایشات ساده مانند اندازه گیری ولتاژ باتری، تا تشخیص خطاها و تشخیص پیچیده مفید هستند. آنها یکی از ابزارهایی هستند که توسط برقکاران که با کابل برق سر و کار دارند، برای عیب‌یابی مشکلات الکتریکی موتورها، لوازم خانگی، مدارها، منبع تغذیه و سیستم‌های سیم‌کشی ترجیح داده می‌شوند.
۴ روز پیش 2
وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان اولین وسیله مهم از وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان، دستکش عایق است. همچنین برقکاران از انواع پیچ گوشتی استفاده می‌کنند. پیچ گوشتی یکی از اعضای ثابت وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان است. یکی دیگر از ابزارهای ضروری الکتریکی و وسایل لازم برای سیم کشی ساختمان، یک سیم لخت کن خوب است.
۸ روز پیش 9
تبدیل کواکسیال به اپتیکال در تبدیل کواکسیال به اپتیکال، پورت کواکسیال را به پورت اپتیکال تبدیل می‌کنند. می‌توان تمام سوکت‌های خروجی صدا برای دستگاهی مانند دی‌وی‌دی، آمپلی‌فایر، سیستم‌های پخش صوتی و ... که در حال حاضر کواکسال هستند به اپتیکال تبدیل کرد. در حال حاضر تبدیل اپتیکال به آنالوگ بیشتر از تبدیل کواکسیال به اپتیکال اتفاق می‌افتد. راه‌کار
۱۰ روز پیش 15
نصب کابل تلفن قبل از اینکه پروژه سیم کشی و نصب کابل تلفن خود را شروع کنید، خط شرکت تلفن را از برق بکشید، باید خط تلفن شرکت را که به جک داخل جعبه وصل شده است، جدا کنید. این فقط یک احتیاط ایمنی است، زیرا برق خروجی از خط شرکت تلفن را قطع می کند. پس از اتمام سیم کشی، این خط باید دوباره متصل شود.
۱۲ روز پیش 16
آموزش سوکت زدن کابل Cat6 آموزش سوکت زدن کابل Cat6 کار زیاد مشکلی نیست، همچنین امتحان این کار برای افراد غیرحرفه ای نیز می تواند مفید باشد، در این مقاله آموزش سوکت زدن کابل cat6 را باهم مرور می کنیم، که شامل اطلاعات اولیه پس زمینه، مواد مورد نیاز و تکنیک های خاصی برای سیم کشی Cat6 نیاز هست می شود.
۱۴ روز پیش 16
استاندارد کابل اعلام حریق کابل‌های امنیتی و هشداردهنده از مهمترین کابل‌ها هستند. در نتیجه استاندارد کابل اعلام حریق و کابل امنیتی مهم است. کابل هشدار آتش و امنیت چارچوب اساسی را فراهم می کند که تمام محافظت از دارایی یک ساختمان بر اساس آن انجام می‌شود. در نتیجه رعایت استاندارد کابل اعلام حریق امری حیاتی است.
۱۶ روز پیش 14
امتیاز کابل های آلومینیومی بر مسی چیست به طور خلاصه امتیاز کابل های آلومینیومی بر مسی چیست، کار با کابل آلومینیومی آسان و مقرون به صرفه است ، آلومینیوم ماده رسانای انتخابی برای اجرای بسیاری از پروژه ها است. آلیاژهای آلومینیوم مختلفی در بازار وجود دارد که هرکدام برای نصب خاصی مناسب هستند. آلیاژهایی که کمترین میزان آلومینیوم دارند معمولاً سخت و بادوام هستند در حالی که محتوای آلومینیوم بالاتر باعث آلیاژ سبک، انعطاف پذیر و کار با آن آسان است.
۱۸ روز پیش 16