مقالات


تولید کننده کابل کنترل خودرو کابل های کنترل اجزای مهم یک وسیله نقلیه هستند که این موضوع اهمیت تولید کننده کابل کنترل خودرو را بیشتر می کند. زیرا برق، کنترل، سیگنال و ارتباطات داده را برای همه سیستم ها و تجهیزات وسایل نقلیه از جمله سیستم های ایمنی مانند ABS فراهم می کنند. تولیدکننده کابل کنترل خودرو محصولات سیم و کابل را برای وسیله نقلیه تفریحی و تجاری ارائه می دهند که می توانند شرایط و موارد سختی از جمله گرما، فشارهای مکانیکی، مواد شیمیایی، رطوبت و روغن را تحمل کنند.
۱۰ ساعت پیش 1
کابل تستر تلفن کابل تلفن بسیار پرکاربرد است، در نتیجه کابل تستر تلفن می تواند مهم باشد، همانطور که معمولاً عیب یابی خطهای تلفنی اتفاق می افتد، این عیب یابی می تواند یک تجارت پیچیده باشد. خطا می تواند ناشی از تجهیزات بی شماری باشد که یک سیستم تلفنی را تشکیل می دهند، از خود تلفن، از طریق تلفن سانترال و تا خط تلفنی که تلفن همراه شما ارائه می دهد.
۲ روز پیش 3
تست کابل شبکه تست کابل شبکه یک سطح اطمینان را به وجود می آورد که پیوندهای کابل کشی نصب شده توانایی انتقال مطلوب را برای پشتیبانی از ارتباطات داده مورد نظر کاربران فراهم می کنند. ابزار تست کابل شبکه با انواع ویژگی های متمرکز برای کارهای خاص طراحی شده است. از نظر قیمت، عملکرد و کاربرد متفاوت هستند. بسته به وظیفه ای که ابزار تست کابل شبکه انجام می دهد، می تواند در یکی از سه گروه سلسله مراتبی طبقه بندی شود: گواهینامه، صلاحیت یا تأیید.
۴ روز پیش 5
کابل کواکسیال آنتن چیست کابل کواکسیال یا کواکس متداول ترین کابل مورد استفاده برای انتقال سیگنال های ویدئویی است. نام کواکسیال به محور مشترک دو رسانا اشاره دارد. یک کابل کواکسیال دارای یک سیم رسانای جامد مس یا فولاد روکش شده مس است که توسط یک ماده عایق دی الکتریک غیر رسانا احاطه شده است. دی الکتریک توسط محافظ فویل و یا نوار مس احاطه شده است که رسانای خارجی را تشکیل می دهد و همچنین در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI) از داده ها محافظت می کند.
۶ روز پیش 7
کابل های مسی و آلومینیومی آلومینیوم به وفور در دسترس است و جایگزین ارزانتری برای مس برای هادی ها ارائه می دهد. تقاضا برای مس متغیر است و قیمت به طور قابل توجهی نوسان می کند در حالی که قیمت آلومینیوم بسیار پایدارتر است. در حالی که هادی آلومینیوم فقط 61 درصد رسانای هادی مس همان اندازه است، وزن آن نیز سه برابر سبک تر است که کنترل آن را بسیار آسان تر می کند. به همین دلیل آلومینیوم در بین کابل های مسی و آلومینیومی یا سیم و کابل برق برای توزیع نیروی هوایی مورد توجه قرار می گیرند.
۸ روز پیش 6
تفاوت کابل Cat6 و Cat7 امروزه ، بیشتر و بیشتر دستگاه های الکترونیکی نیاز به اتصال به اینترنت دارند. بنابراین بسیار مهم است که همه چیز به درستی در خانه متصل شود. چند نکته وجود دارد که باید هنگام اتصال شبکه در نظر بگیرید. برای کابل کشی شبکه در خانه، از کابل های UTP استفاده می شود. اینها در دسته های مختلف موجود هستند. دسته ها از Cat5e شروع می شوند و تا Cat7 ادامه دارند. هرچه دسته بالاتر باشد، کابل شبکه سریعتر است. شناختن همه دسته های مختلف کابل کار ساده ای نیست. ما در این مقاله به بیان تفاوت کابل Cat6 و Cat7 میپردازیم.
۱۰ روز پیش 9
قیمت روز سیم و کابل از آنجا که انواع مختلفی از سیم کشی وجود دارد، با توجه به قیمت روز سیم و کابل طیف گسترده ای از هزینه های مربوطه وجود دارد. باید قیمت روز سیم و کابل را بدانید تا بدانید هزینه پروژه شما چقدر است. علاوه بر قیمت روز سیم و کابل مصرفی، هزینه برداشتن سیم و کابل قدیمی نیز وجود دارد.
۱۲ روز پیش 7
کابل شیلددار چیست کابل های شیلددار کابل های الکتریکی هستند که حاوی رساناهای عایق بندی شده در یک لایه رسانای استاندارد هستند. این شیلد را می توان از رشته های مس بافته شده (یا فلز مشابه)، یک نوار مسی مارپیچ یا برخی از پلیمرهای رسانا دیگر ساخت.
۱۴ روز پیش 10
سیم و کابل های غیراستاندارد سیم و کابل های غیراستاندارد و استاندارد، هردو تولید و عرضه می شوند، اینکه کدام یک را انتخاب و یا استفاده کنید، میتواند بسیار مهم باشد، همچنین تشخیص سیم و کابل های غیراستاندارد از استاندارد گاهی می تواند مشکل باشد.
۱۶ روز پیش 13
کابل قدرت چیست کابل قدرت یک کابل برق است، مجموعه ای از یک یا چند هادی الکتریکی است که معمولاً همراه با یک غلاف کلی نگه داشته می شود. این مجموعه برای انتقال نیروی الکتریکی استفاده می شود. برای درک بهتر اینکه کابل قدرت چیست تعریفی از آن را ارائه می دهیم، به کابل مورد استفاده برای انتقال و توزیع انرژی الکتریکی کابل قدرت گفته می شود.
۱۸ روز پیش 11